Kto sme

Ako firma Fantasia fungujeme od roku 2006 a zaoberáme sa ozvučovaním a osvetľovaním rôznych druhov kultúrnych podujatí. Naše služby však nezahŕňajú len ozvučovanie a osvetľovanie, ale aj prenájmom pódia, prestrešenia, djs, tiež poskytujeme poradenskú činnosť, alebo ponúkame organizovanie eventov na kľúč, pri ktorom máme možnosť pracovať v tíme uznávaných eventových agentúr.

Svojimi službami a osobitým prístupom ku každému klientovi sa snažíme čo najviac priblížiť jeho predstavám a odčakávaniam.

Po dobu nášho pôsobenia sme mali možnosť spolupracovať na malých aj väčších podujatiach pre mnoho zaujímavých klientov. Stretli a spolupracovali sme s mnohými váženými umelcami zo slovenska aj zahraničia (viď referencie).

Do každej novej akcie sa snažíme vložiť hlavne profesionalitu, zodpovednosť a priateľský prístup, ktoré sa často stávajú základom pre ďalšie spolupráce.

Ak vás zaujíma viac o našej firme prípadne máte otázky ohľadom ponuky alebo cien, stačí, ak si prezriete celú našu webovú stránku, na ktorej sa práve nachádzate. V sekcii KONTAKT sú uvedené aj naše kontaktné údaje, kam nám môžete kedykoľvek napísať svoje názory, pripomienky a otázky.

S pozdravom

Fantasia team